Skyie Hakkında

Skyie, işletmenizin veya işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik ülke içi veya ülke dışı alımların ve satımların yayınlandığı, firmaların bilgilerinin, yorumlarının, ticaret hacmi/sayısı ve  puanlamalarının olduğu çevrimiçi ihale platformudur. Akıllıdır, sürekli güncel ve çevrimiçidir.

Skyie İle;

Firmaları Takip Edin

İster ülke içinde, ister ülke dışında olsun tüm firmaların bilgilerine, sattığı ürünlere, ilgi duyduğu alanlara, üretmiş olduğu katma değere, firmaya verilmiş puanlara ve yapılmış yorumlara kadar erişebilirsiniz. Böylece hangi firmaya teklif vereceğinizi veya hangi firmayı takip et butonuna tıklayarak takip edeceğinizi kolaylıkla öngörmüş olursunuz.

İlanları Filtreleyin

Hareketler sekmesinde düşen tüm ilanların alım/satım, alınacak/satılacak ürün, zaman ve ülke bazlı filtreleme yapabilir böylelikle ihtiyacınız olan bilgiye kısa süre içerisinde erişebilirsiniz.

Çevrimiçi Pos İle Ödeme

Dünyanın neresinde olursanız olun sanal pos sistemimiz sayesinde istediğiniz yerden istediğiniz şekilde ödeme yapabilir ve abonelik başlatabilirsiniz.

Konuşma Başlatın

Verilmiş bir ilana teklif vermeden önce eğer firmanın bilgilerini profilinden görüntülediniz ve karar verdiyseniz konuşma başlatarak teklif kararını bir sonraki adıma bırakabilirsiniz.

Yabancı Dile Gerek Yok

Skyie aboneliği başlattıktan sonra yabancı dil bilmeden tüm ilanlara teklif verebilir, satış ilanı koyabilir ve dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile Türkçe yazışır gibi yazışabilir, teklif verebilirsiniz. Sistemin akıllı ve yapay zeka destekli yabancı dil robotu sayesinde artık ithalat ve ihracat çok kolay.

Kolay Destek

Skyie ile hiçbir sorun olmadan çalışabilirsiniz. Aklınıza takılan en ufak bir soru veya sorun oluştuğunda kolaylıkla destek birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

İhracat ve İthalat Her yerde

Skyie ile artık tüm ticaretlerinizi yönetebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerine mal satabilir veya mal satın alabilirsiniz. Hatta isterseniz Kolay İşler Ön Muhasebe sistemi ile rahatlıkla muhasebenizi takip edebilirsiniz. Pikko sosyal medya uygulaması ile firmanızı tanıtabilir ve reklam yapabilirsiniz.

Sınırsız İlan

Skyie ile sınırsız alım veya satım ilanı verebilirsiniz. Herhangi bir kategori veya ilan sınırı kesinlikle yoktur. Platformu gezerken tüm kategorilerdeki tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz. Sistemin içerisinde konuşmalarınıza, yorumlarınıza, almış veya vermiş olduğunuz tekliflere rahatlıkla herhangi bir sınır olmadan erişebilirsiniz.

Kolay Raporlama

Skyie içerisindeki almış veya vermiş olduğunuz tekliflerinizi rahatlıkla raporlayabilirsiniz. Bu şekilde 36 ve 12 aylık ticaret öngörüsü elde etmiş olursunuz. 

Güncel ve Sessiz

Dünyanın herhangi bir yerinden ticaretinizi yönetin. Güncel ve sessiz çalışır. Asla ek maliyeti yoktur.